KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636737

nr 1363 6737

Oidentifierad konstnär. 1800-tal, skeppsbrott. Ej signerad. Olja på duk, 26x36 cm

Kondition: ej spännram slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 30 november 2020
kl 18:47:14